Sale!
,

REID MTB SPORT DISC 27.5 L gray

Original price was: €350.00.Current price is: €299.00.

Out of stock

Categories: ,

Koha për të eksploruar jashtë dhe të hipni në çiklizëm malor
ky shteg i shkëlqyeshëm gati për 27.5 MTB, me frena  disku.

Veçoritë
Nëse po kërkoni të filloni në botën aventureske të çiklizmit malor, atëherë MTB Sport Disc është një vend i mrekullueshëm për të filluar.
E pajisur me një pirun pezullimi udhëtimi Zoom 100 mm, Shimano TY300 21-shpejtësi rapidfire
ingranazhi dhe funksionimi në grupin popullor të rrotave me madhësi  (27,5 inç) për ekuilibrin e përsosur të trajtimit të qetë, përshpejtimit të shpejtë dhe stabilitetit të shtuar.

● Ingranazh Shimano TY 21-shpejtësi Rapidfire për ndërrim të qetë dhe të besueshëm
● Garancia e kornizës së përjetshme dhe garancia dyvjeçare e pirunit të pezullimit për qetësinë tuaj
mendje, si dhe një vit garanci për të gjitha pjesët e tjera jo harxhuese
● Kornizë e lehtë 6061 aliazh për të gjithë terrenin për trajtim të përgjegjshëm
● Frena të fuqishme mekanike të diskut për fuqi të shtuar të ndalimit
● Zoom pezullimin e udhëtimit 100 mm