,

POLAR MIRAGE COMP 29 L green

390.00

Categories: ,

Kodi i produktit: (A292A1722)
Biçikleta malore… Performanca MTB..

Polar Mirage Comp

Biçikleta malore perfekte për argëtim në rrugë të asfaltuara dhe të paasfaltuara.

Është projektuar për ata që pëlqejnë rrugët rekreative në terrene të pakërkueshme, si në shtigje të lehta malore ashtu edhe në shtigje pyjore ose fushore. Sidoqoftë, është i shkëlqyeshëm për transport për jetën e përditshme.

 

Karakteristikat kryesore
Kornizë Alumini 6061 / Shtrirë / Hidroformuar / Drejtim i brendshëm i kabllove
zoom piruni i amortizatorit
shimano / Shimano 3×7 lëvizëse
Frenat e diskut hidraulike shimano
Rrota 29 inç