, ,

Mask e zez

7.00

Categories: , ,

Miqësore për dimër: Pavarësisht nëse jeni duke ecur, çiklizëm, motoçikletë, ngjitje malore, ski, patinazh ose sporte të tjera në mot të ftohtë, kjo maskë shumëfunksionale është e përshtatshme për mbrojtje superiore nga era dhe moti rreth kokës dhe qafës.
Shkathtësia: Kapuçja jonë mund të vishet si gjysmë maskë, maskë piratesh, ngrohëse për kokën, ngrohëse për qafën, kapuç ninja ose si një kapuç i plotë. Është mjaft i gjithanshëm për të plotësuar syzet, helmetën dhe pajisjet tuaja të skive.
Zgjedhje të shumta të disponueshme: E dizenjuar në një estetikë unisex minimaliste, balluka jonë është e përshtatshme për burra dhe gra. Gjithashtu vjen në shumë ngjyra.
Një prekje e rehatshme: E bërë nga pëlhurë pambuku-poliestër, ofron rehati gjatë gjithë ditës duke ju mbajtur të ngrohtë dhe të thatë.
Performancë e jashtëzakonshme në përdorim: Materiali me cilësi të lartë funksionon shumë mirë në heqjen e lagështirës dhe tharjen e shpejtë, duke ju ofruar rehati gjatë gjithë ditës.