,

Light red BS-216

6.00

Categories: ,

Rreth këtij artikulli
Përqindja e madhe e aksidenteve me biçikletë ndodhin gjatë ditës. BS-216 përmban teknologjinë më të fundit për t’ju mbajtur të dukshëm JO VETEM gjatë natës, por edhe gjatë ditës. Duke ju mbajtur ju dhe të dashurit tuaj të sigurt gjatë gjithë kohës.

Kurseni kohën për të zëvendësuar bateritë çdo javë. Mos i humbisni më kurrë paratë për bateri. Ajo vjen me një KABLE KARKUESE që karikohet nga kompjuteri juaj, power bank ose çdo pajisje me një port USB. Bëjeni atë dritën më të mirë të pasme.

Lehtë për t’u instaluar: Montimi horizontal ose vertikal, instalimi i blicit të çiklizmit të montuar me 360 ​​rrotullime dhe shkëputja fleksibël rreth çdo timoni, shtyllë sediljeje, kornizë ose helmetë në sekonda pa asnjë mjet të nevojshëm. Montoni kudo që mund të imagjinoni.

Montojeni në biçikletë, helmetë, skateboard, skuter, karrocë, karrige me rrota ose kudo që mund të imagjinoni.

Konstruksion shumë hermetik – i fortë dhe i papërshkueshëm nga uji. Këto drita të pasme janë rezistente ndaj ujit për çdo mot dhe jashtëzakonisht të qëndrueshme.