Dritë e parë USB charge

13.00

Category:

Përshkrim

1. Bateri Li-po 3.7V 1200mAh
2. Llambë: CREE LED me fuqi të lartë
3. Karikimi me USB
4. Kostum llastiku per dia. timon 22-31,8 mm
5. Lehtë për t’u instaluar dhe hequr