, , ,

SET SYNCROS RIDER SAC-01

43.00

(SC2812929999222)
Syncros ka zhvilluar një linjë të përcaktuar qartë aksesorësh: rrota, timonë, parafango, pompa, vegla, kafaze shishe dhe shishe që kënaqin edhe çiklistët më kërkues.
Këto produkte janë bërë nga materiale të lehta të nivelit të lartë dhe plotësojnë standardet e larta të Syncros.

Specifikim:

modeli: Set aksesorësh Syncros Rider SAC-01
kompleti: qese SB-01 + shporta me shishe uji dhe shishe uji SBCO-01 720ml + Shumë vegla 11 funksione CT w/ST-02+ Mini-pompë Plastike SMP-06
materiali: polietileni, najloni i përforcuar me fibra xhami, poliestër 600D
Më shumë rreth produktit: SYNCROS