Sale!
,

POLAR BOHEMIA 28 1S green

Original price was: €240.00.Current price is: €199.00.

 

 

POLAR BOHEMIA 28 1s e gjelbert

Vintage/modë… një linjë krejtësisht e re e biçikletave POLAR e krijuar për zonjat me stil…

Biçikletë klasike e qytetit për femra me 1 shpejtësi. Elegante, funksionale dhe komode, e krijuar për rutinën e përditshme.
Qoftë thjesht për të shkuar në dyqan ushqimore ose për të hipur për të qëndruar në formë, gjëja më e rëndësishme që mund të bëni është të shijoni udhëtimin tuaj gjatë ngasjes me biçikletë.

POLAR Bohemia 28 nga seria klasike/modës e POLAR, është e përshtatshme për femra me gjatësi 170+ cm. Alpina Bohemia 28 është një biçikletë e dizajnuar shumë bukur, kompakte dhe praktike. Pozicioni komod i drejtuesit gjatë vozitjes, buzët e rrotave me një mur të dyfishtë, ju mundësojnë transport të lehtë, të shpejtë dhe të besueshëm në zonat urbane, edhe në pjesë të mundshme kodrinore.

Numri i ingranazheve: 1
Madhësia e rrotës: 28″
Materiali: Çeliku / Alumini
Ngjyra: Jeshile / Bezhë
Informacioni tjetër
Prodhuesi: POLAR
Model: Bohemia 28 green
Garancioni: 1 vit