,

GEOSMINA 3,5l

45.00

Categories: ,

Qantë GESOMINA 3,5l

Falë ndarjes së saj të dyfishtë dhe 3.5 litrave të saj, do të keni një hapësirë ​​të sigurt për të mbajtur të gjithë aksesorët dhe “lodrat” tuaja gjatë udhëtimit ose shkuarjes në punë. I përshtatshëm për shumicën e biçikletave, materialet e bëjnë atë shumë rezistent ndaj gërryerjes dhe kushteve të ndryshme të motit.

Predha e jashtme najloni piramidale 210D e papërshkueshme nga uji me veshje PU.
Brendësia e papërshkueshme nga uji prej najloni 210D me veshje PU dhe kontrast të verdhë.
Xhep i dyfishtë anash me zinxhir YKK me dorezë: e bën të lehtë përdorimin edhe me doreza.
Xhepa të brendshëm dhe grep çelësash.
2 grupe rripash velcro të përforcuar me Hypalon për t’i rezistuar peshës dhe për t’u përshtatur me të gjitha tubat e mundshme (7 pika ngjitjeje).
Logo reflektuese.
Montimi në pjesën trekëndore të kornizës
Përmasat: 44 x 32 x 5.5 x 13 cm
Vëllimi: 3.5 l
Më shumë rreth produktit: Geosmina