,

Pomp e vogël GIYO GP-06S

10.00

Categories: ,

Mini pompë e teleskopit xhepi Giyo GP-06S

Minipompa kompakte Giyo GP-06S është një aksesor thelbësor që e mbani gjithmonë me vete kur vozitni biçikletë, sepse në rast aksidenti do të jetë shpëtimtari juaj në mënyrë që të fryni gomën dhe të arrini pa problem në destinacionin tuaj. Pompa është prej alumini dhe plastike e qëndrueshme dhe ka një lidhje universale që përshtatet me valvulat Presta dhe Schrader. Presioni maksimal është 120 psi.

Dizajni kompakt mikro ju lejon ta mbani lehtësisht në çdo xhep.

Mbajtësja e pompës lejon montimin nën kafazin e shisheve.

Modeli: Giyo mini GP-06S
Pompë teleskopike
Materiali: PVC-Alumini
Lidhja: PV / FV / (Presta Valve / valvul francez) & AV / SV (Auto Valve / Valve Schrader)
Presioni: 120 psi (8,5 bar)
Gjatësia e pompës: 18 cm

 

Më shumë rreth produktit: GIYO