SHIMANO SM-RT54 160mm

15.00

Category:

Shimano Deore SM-RT54 Brake Disc – Centerlock
Rotori i diskut të frenave Shimano SM-RT54 Centerlock ofron performancë të jashtëzakonshme frenimi në çdo situatë. E përputhshme vetëm me jastëkët e frenave Resin. Rekomandohet për sistemet e frenimit Deore, Alivio, Acera, Sora dhe Claris.

Materiali:

Disku: çelik inox (i lëmuar)
Merimangë: alumini (lyer)
Unaza e bllokimit: çeliku

Përmbajtja e dorëzimit: 1 disk frenimi përfshirë. unazë bllokimi