Sale!

Mbajtëse për veturë SARIS SOLO 1

Original price was: €65.00.Current price is: €55.00.

Mbajtese biciklete per makine

MBAJTESE BICIKLETE SARIS SOLO 1 PER MAKINE ne deren e 5-te

Solo është një mënyrë e thjeshtë dhe e përballueshme për të çuar biçikletën tuaj në çdo destinacion — afër ose larg. Është i pari dhe i vetmi raft për biçikleta pa rregullime mekanike të kornizës. Është e drejtë, zero. Thjesht vendoseni, shtrëngoni rripat, lidhni biçikletën tuaj dhe shkoni. Për më tepër, korniza e saj kompakte e vetme i përshtatet një sërë markash dhe modelesh automjetesh, ashtu siç bëjnë raftet më të mëdha të biçikletave. Solo është mjaft i vogël për t’u ruajtur në bagazhin ose dollapin tuaj, kështu që është po aq i lehtë për t’u ruajtur sa edhe për t’u përdorur.

Karakteristikat

Kosto e ulët, instalim i lehtë, madhësi e përshtatshme.
Bërë nga materiale 100% të riciklueshme dhe nuk ndryshket.
Mban 1 biçikletë deri në 16 kg.
Rripat për siguri.
Specifikim:

Prodhuesi: Saris
Modeli: Solo
Mbajtëse biçiklete / montim në derën e pestë
Kapaciteti maksimal/kapaciteti mbajtës: 1 biçikletë (14 kg)
Montoni montimin në makinë duke përdorur 4 shirita
Materiali: plastikë
Ngjyra: e zezë
Pesha: 0.9 kg
Prodhuar në SHBA
Të gjitha produktet Saris kanë një garanci të përjetshme

Shënim:

Zgjidhni kllapat sipas makinës suaj, jo çdo lloj kllapa i përshtatet çdo modeli makine.

Prodhuesit e montuesve të makinave, në faqen e tyre të internetit, ofrojnë të gjejnë montimin e duhur sipas modelit të makinës suaj.

Kontrollo përputhshmërinë: Saris Fit My Vehicle

Më shumë rreth produktit: SARIS