,

MASO Bike Tail light USB

9.00

Categories: ,

Rreth këtij artikulli
Ultra e ndritshme për t’ju mbajtur të sigurt – Dizajn i ri! Bërë nga ABS + dërrasë dritash alumini të aviacionit, tabelë e dritës COB Distanca e dukshme deri në 600 këmbë, pavarësisht nëse jeni duke vrapuar, duke ecur me qenin tuaj, duke ecur me biçikletë, skateboard ose ecje, këto drita sigurie do t’ju mbajnë të sigurt dhe të sigurt.
USB i rikarikueshëm – Bateria e rikarikueshme e integruar me cilësi të lartë Li-polimer, koha e karikimit mund të arrijë 1000 herë, nevojiten vetëm 1.5 orë për t’u ngarkuar plotësisht, koha e funksionimit të modalitetit të dritës së fortë është rreth 5 orë dhe modaliteti i ndezjes së alarmit deri në 32 orë.
5 mënyra – Blic, Blic i ngadalshëm, Blic i alarmit, Dritë e fortë, Dritë e javës. Ju mund të rregulloni mënyra të ndryshme të dritës sipas nevojës tuaj.
Lehtë për t’u instaluar dhe përdorur: Gjatësia e rregullueshme e rripit bën të mundur instalimin lehtësisht në timonin e biçikletës, shtyllat e sediljeve, skateboard për helmetë, skuter, karrocë fëmijësh, karrige me rrota ose kudo që mund të imagjinoni.