,

ChuerTech Bag for E Scooter 4l

17.00

Categories: ,

Rreth këtij artikulli
Kapaciteti i madh: përmasat: 4L, bateria e skuterit elektrik mund të ruhet, mund të merrni edhe celularin, portofolin, karikuesin, çelësat dhe sende të tjera personale.
I papërshkueshëm nga uji: çanta e skuterit është bërë nga materiale praktike dhe rezistente ndaj konsumit PU dhe EVA dhe është jo vetëm e fortë dhe e rrëshqitshme, por edhe rezistente ndaj shiut dhe lagështisë.
Lehtë për t’u instaluar: 4 shiritat ngjitës vetëngjitës, të rregullueshëm janë të vendosura në pjesën e sipërme dhe të pasme të çantës dhe janë ngjitur në mënyrë të përsosur. Gjithashtu mund të hiqet lehtësisht.
Perdorimi: i pershtatshem per skuteret elektrike, eshte partneri perfekt per Mijia M365, i cili eshte i pershtatshem edhe per biciklete elektrike te palosshme, biciklete te palosshme etj.