,

PONELY 20×4.0 P904

20.00

Categories: ,
    • Madhësia: goma e biçikletës me yndyrë 20×4,0 inç】Madhësia ultra e gjerë 4,0 mund të sigurojë stabilitet dhe rehati shumë të mirë për ngasjen tuaj. Dhe shkelja e gomave të biçikletës është projektuar me një proces teksture unike, e cila mund të sigurojë kapje dhe ekuilibër efektiv
    • 60 TPI për siguri të lartë】Për të përmirësuar rezistencën ndaj shpimit të gomës, kjo gomë biçiklete e yndyrshme miraton një proces prodhimi 60 tpi dhe një formulë unike sintetike gome. Krahasuar me 27tpi ose 30tpi të tjera, rezistenca ndaj shpimit e kësaj gome të biçikletës 4.0 inç është përmirësuar ndjeshëm
    • Mbërthim i shkëlqyeshëm】Dizajni unik i modelit të gjurmës së gomave me yndyrë dhe materialet e gomës sintetike me cilësi të lartë e bëjnë këtë gomë biçikletë të ketë performancë shumë të mirë kapëse dhe mund të përshtatet në rrugë të ndryshme komplekse
    • E palosshme dhe e lehtë për t’u mbajtur】Megjithëse kjo gomë e trashë e biçikletës duket shumë e trashë, ajo është shumë e lehtë dhe e lehtë për t’u mbajtur. Për shembull, mund të përdoret si një gomë rezervë për biçikletë. Mund ta vendosni lehtësisht në çantën tuaj kur dilni jashtë.